Eğitim Haberleri

  Üniversite kampüsünde yapılan cami ibadete açıldı

  DHA
  28.09.2013 - 12:40 | Son Güncelleme:

  Diyanet İşleri Başkanlığı , Dumlupınar Üniversitesi ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının destekleriyle meslek Yüksekokulu'na inşa edilen cami ibadete açıldı.

  Öğretim üyeleri, din görevlileri ve öğrencilerin katılımıyla Gediz Meslek Yüksekokulu Yerleşkesi’nde inşa edilen cami ibadete açıldı. Törene Ak Parti Kütahya Milletvekili Soner Aksoy, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karaaslan, Diyanet İşleri Başkanlığı Mushaflar ve Kıraat İşleri İnceleme Kurulu Başkanı Bayram Yılmaz, Gediz Kaymakamı Mehmet Yılmaz, Belediye Başkanı AK Parti’li Mehmed Ali Saraoğlu, Gediz Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Fethullah Karamete, öğretim üyeleri, din görevlileri ve öğrenciler katıldı.
  Törende konuşan Gediz Belediye Başkanı ve Gediz Yükseköğrenim Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Gediz Meslek Yüksekokulu Üniversite Camii’nin yapımına destek ve katkı sağlayanlara teşekkür etti. Daha sonra törene katılanlara etli pilav, helva ve ayran ikram edildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı