KONYA HABERLERİ

Üniversite Hastaneleri Başmüdürleri Konya’da Buluşacak

IHA
13 Eylül 2015 - 14:54Son Güncelleme : 13 Eylül 2015 - 14:55

BU YIL 9'UNCUSU DÜZENLENEN "ULUSAL ÜNİVERSİTE HASTANELERİ BAŞMÜDÜRLERİ EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTISI" SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ EV SAHİPLİĞİNDE KONYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

IHA

Bu yıl 9’uncu düzenlenen ‘Ulusal Üniversite Hastaneleri Başmüdürleri Eğitim ve İstişare Toplantısı’ Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ev sahipliğinde Konya’da gerçekleştirilecek.
Konya’da Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi öncülüğünde yapılacak toplantıda sağlık hizmetleri ve hastane işletmeciliği sorunların masaya yatırılacak, bu sorunların çözümüne yönelik hastane idarecileri istişarede bulunacak.
Hastanelerin işlevlerini kusursuz olarak yerine getirebilmesi için idari personel ve başmüdürlerin önemli rolü olduğunu dile getiren Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başmüdürü Kudret Sabancı toplantının Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sabancı, “Bilindiği üzere üniversite hastaneleri, bakanlık hastanelerine göre çok daha fazla sorunla baş etmeye çalışıyor. Üniversite Hastaneleri Başmüdürleri 9. Ulusal Eğitim ve İstişare Toplantısı’nın sorunların çözümüne yönelik etkili olacağı, paylaşılacak tespitlerle yapılması gereken işleri belirlemede verimli olacağı kanaatindeyiz. En iyi hizmeti sunmayı hedefleyen bireyler olarak, temsil ettiğimiz kurumların yüz akı olmaya çalışıyoruz. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olarak şehrimizi en iyi şekilde temsil edip Türkiye genelinden toplantımıza katılacak olan hastane yöneticilerimizi ağırlayıp, toplantının amacına uygun ve verimli geçmesini umuyoruz” şeklinde konuştu.
16 Eylül 2015 Çarşamba günü Rixos Otel’de düzenlenecek toplantıya 27 üniversite hastanesinden yaklaşık 60 başmüdür ve idari yönetici katılacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Üniversite Hastaneleri Başmüdürleri Konya’da Buluşacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Eylül 2015 tarihinde saat 14 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üniversite Hastaneleri Başmüdürleri Konya’da Buluşacak haberi güncellenecektir.

  KONYA NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:21
  • Guneş
   06:05
  • Öğle
   13:03
  • İkindi
   16:47
  • Akşam
   19:41
  • Yatsı
   21:12
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı