MUĞLA HABERLERİ

UNHCR Türkiye Temsilci Yardımcısı Muğla’da

IHA
11.09.2015 - 01:11Son Güncelleme : 11.09.2015 - 01:12

BM MÜLTECİLER YÜKSEK KOMİSERLİĞİ TÜRKİYE TEMSİLCİ YARDIMCISI GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI.

IHA

Muğla kıyılarından düzensiz kaçışların artması ve ölüm olaylarının artması üzerine Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) Türkiye Temsilci Yardımcısı Karim Atassı ve iki kişilik heyet Muğla’da çeşitli kurumları ziyaret ediyor.
UNHCR Türkiye Temsilci Yardımcısı Karim Atassi ile birlikte Fatin Allani ve Neşe Kılınçoğlu, Göç İdaresi Muğla Müdürü Recep Batu’yu ziyaret etti. Atassi, Müdürlükte öğleden önce Vali Amir Çiçek ve Sahil Güvenlik Grup Komutanlığından bir personelin de hazır bulunduğu toplantıya katılırken, öğleden sonra yapılan toplantıda sadece Göç İdaresi Müdürü ve personeli ile istişare yapıldı.
Bodrum’da son günlerde artan düzensiz göç ve Muğla’da yaşayan mültecilerin sorun ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantı sonrası Göç İdaresi Müdürlüğü’nden ayrılan UNCHCR Türkiye Temsilci Yardımcısı Karim Atassi ziyaret hakkında bir açıklama yapmadı. Heyetin Muğla’dan sonra diğer illeri de ziyaret edecekleri öğrenildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden UNHCR Türkiye Temsilci Yardımcısı Muğla’da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Eylül 2015 tarihinde saat 01 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça UNHCR Türkiye Temsilci Yardımcısı Muğla’da haberi güncellenecektir.

  MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:10
  • Guneş
   06:46
  • Öğle
   13:10
  • İkindi
   16:37
  • Akşam
   19:14
  • Yatsı
   20:38
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı