Teknoloji Haberleri

  Uncharted 4'ü bedava denemek ister misiniz?

  04 Mart 2016 - 09:58:00

  PlayStation'ın efsanevi serisine noktayı koyacak olan ve 300 TL'ye satışa sunulması beklenen Uncharted 4 isimli oyun, 7 Mart tarihine kadar bedava oynanabilecek.

  İlk çıktığında "kahramanı erkek olan Tomb Raider" benzetmeleri yapılan, kısa sürede kalitesiyle rakipleri arasından sıyrılmayı başarıp müthiş satış rakamlarına ulaşan Uncharted serisi, serinin dördüncü oyunu Uncharted 4: A Thief's End ile beraber sona erecek.

  Konsolların en iyi yarış oyunu PC'ye geliyorKonsolların en iyi yarış oyunu PC'ye geliyor

  Oyun geçtiğimiz günlerde bir kez daha ertelendi ve 10 Mayıs tarihine gün aldı, ancak erkenden denemek isteyenler oyunu bugünden itibaren 7 Mart'a kadar PSN'den ücretsiz olarak indirebilecekler, üstelik Plus+ üyeliği de gerekmiyor.

  Naughty Dog'un seriye son noktayı koymasını beklediğimiz oyunu, geçtiğimiz hafta Türkçe seslendirilmiş fragmanıyla da dikkatimizi çekmeyi başarmıştı. Oyunun ertelenme sebebi ise teknik problemlerden ziyade lojistik. SCEA başkanının açıklamalarına göre oyunun tüm dünyada aynı anda piyasada olabilmesi ve yeterince fiziki kopya üretilebilmesi için daha önceden açıklanan 26 Nisan tarihi yetersiz kalıyordu.

  Neticesinde yapılan açıklamada, tüm oyuncuların aynı anda oyunu rahatlıkla edinebilmesi için oyunun çıkış tarihinin 10 Mayıs'a sarkıtıldığı açıklandı.


  LEVEL tarafından hazırlanmıştır.

  Son Güncelleme : 04 Mart 2016 - 10:18:20
   
  HaberlerGalatasaraybinali yıldırımFenerbahçeburçniobeak partiAlmanya