« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ünal'ın dönüsü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'un tecrübeli ismi ikinci yarı hazırlıklarında tüm idmanlara çıkarak bir ilki gerçekleştirirken, performansıyla herkesi sevindirdi. Ünal, ‘‘Kendimi mükemmel hissediyorum. Meyvesini ligde alacağım’’ dedi.

Mükemmel

Trabzonspor'un tecrübeli futbolucusu Ünal ligin ikinci yarısına mükemmel bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Bordo mavililerin yıldız ismi ikinci yarının hazırlık döneminde tüm idmanlara çıkarak bir ilki gerçekleştirirken, gösterdiği performansla da gençlere taş çıkardı.

Tek adayız

Ünal, ‘‘Kendimi gerçekten mükemmel hissediyorum. İlk kez bir hazırlık döneminde takımımla bu kadar birlikte oldum. İkinci yarıya en iyi şekilde hazırlandım. Bunun meyvesini lig maçlarında göreceğim. Şampiyonluğun güçlü adayları arasındayız ve hedefe ulaşacağımıza inanıyorum’’ dedi.

Milne umutlu

Teknik Direktör Gordon Milne de Ünal'dan ligin ikinci yarısında çok şey beklediğini dile getirerek, ‘‘İlk yarıda Ünal'dan istediğim gibi yararlanamadım. İkinci yarıda bu oyuncudan patlama belkiyorum. Çalışma temposu bunun işaretlerini verdi. Ünal önemli bir silah ’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz