« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ünal Karaman transfer için güvence verdi

Trabzonspor Futbol Genel Direktörü Ünal Karaman, sezona başlamadan önce taraftarların kafasındaki soru işaretlerinin kalkacağını söyledi.

Yunus Emre SEL/TRABZON DHA
SON GÜNCELLEME

Karaman, transfer çalışmaları için sokağa atacak tek kuruşlarının olmadığını söyledi. Az ama öz transfer yapacaklarını belirten Karaman, "Yeni sezona başlamadan önce hemen hemen her taraftarımızın beğeneceği bir kadroya sahip olacağız. Teknik ekibimizin takımımızı başarıya taşıyacağına olan inancımız tam. Koordineli olarak gerekli çalışmaları yapıyoruz. Şu an için yabancı kontenjanı ile ilgili ciddi sıkıntılarımız var. Ama bunları da aşacağımızı düşünüyoruz. Kafalardaki soru işaretlerini gidereceğiz. Bunun için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Trabzonspor hepimizin ortak paydası. Onu başarıya taşımak için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

AVRUPA'DAKİ MUHTEMEL RAKİP YARIN BELLİ OLUYOR

MALİ KRİTERLER İÇİN 16 MİLYON TL YATIRILACAK
Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edebilmek için mali kriterleri yerine getirmek zorunda. Bunun için maddi arayışlarını sürdüren yönetim kurulunun, bir haftalık süre içerisinde yaklaşık 10 milyon TL'lik bir ödeme yapacağı öğrenildi. Bu rakamın büyük bir bölümünü tamamlayan yönetimin, bundan sonraki süreçte ödeme planlamaları konusunda daha dikkatli olacağı öğrenildi. Bu arada kulüp müdürü Sinan Zengin'le yolların ayrılmasının ardından, Metin Kazancıoğlu'nun CEO olarak kulübün idari işlerinin başına geçmesi bekleniyor.

ONUR: "TRANSFER SÖYLENTİLERİNE KULAK ASMADIM"
Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur, yeni sezonun başlamasını sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Onur, gelecek sezon hem kendi performansının hem de takımın performansının çok farklı olacağını düşündüğünü belirterek, şöyle konuştu: "Transfer söylentilerine hiçbir zaman kulak asmadım. Şu anda tatilimi yapıyorum ve kendimi yeni sezona hazırlıyorum. Umarım çok iyi bir sezon geçiririm ve hem benim için, hem Trabzonspor için istediğimiz noktalara ulaşırız. Trabzonspor tarihinde kendime yer açmak için elimden geleni yapıyorum. Taraftarlarımızın beni sevdiği kadar ben de onları seviyorum."


 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz