GeriFutbol Ünal Aysal: 'Dursun Özbek'in projeleri yanlış'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünal Aysal: 'Dursun Özbek'in projeleri yanlış'

Ünal Aysal: 'Dursun Özbek'in projeleri yanlış'

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, TRT Radyo'ya yaptığı açıklamada Sarı kırmızılı ekibin başkanı Dursun Özbek ve yöneticilerin projelerinin yanlış olduğunu açıkladı.

Ünal Aysal: "Galatasaray'da hiçbir zaman çare tükenmez. Baktığınızda Galatasaray içerisinden 8-10 tane başkan adayı çıkabilir. Riva anlaşması çok ciddi bir sorun. Galatasaray her şeyini verip çok az şey alacak. Bunun tekrar gözden geçirilmesi gerekiyor. Galatasaray, yapılan anlaşma ile her şeyini verip, hiçbir şey almadan masadan kalkabilir.

'ÖZBEK VE YÖNETİMİN PROJERİ YANLIŞ'
"Dursun Özbek yönetiminin uyguladığı projeler, stratejiler yanlış. Bunu da her geçen gün görmeye devam ediyoruz. Drogba'yı oyuncu olarak getirmeniz şu an Galatasaray'a bir şey eklemez ama yönetime getirirseniz büyük katkısı olur. Galatasaray'da seçim var, kurallar var. Ünal Aysal, istedi geliyor diye bir şey olamaz. Benim seçtiğim teknik direktörlerle şuanki yönetimin seçtikleri arasında farklılıklar olabilirBenim stratejim büyümüye yönelikti.Şuanki yönetimin küçülmeye yönelik..Ben Riva ve Florya için uyarıyı Genel Kurul izin vermeden söyledim. Bu kontratı tekrar gözden geçirmeliler. Geldiğim zaman ve gittiğim zaman zararlarda büyük bir artış yoktu.Taraftardaki ümidi yeniden yaratmak lazım. Yönetimin yapması gereken şey, şu an uygulanan stratejinin tam tersini uygulamak."

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle