Ünal Aysal: Dortmund en güçlü rakip

CİHAN
29 Ağustos 2014 - 11:43Son Güncelleme : 29 Ağustos 2014 - 11:49

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi grup kuraları için, NTV Spor canlı yayınına telefonla bağlanarak soruları cevaplarken, "32 takımın hepsi birbirinden güçlü. Takımlar için bu grup ya da başka bir grup fazla birşey farketmeyecektir. Neticede dengeli bir grup çektiğimizi düşünüyorum. Grubumuzdaki üç takım da Avrupa'nın güzide kulüpleri. Güzel maçlar seyredeceğiz inşallah." dedi.

"EN GÜÇLÜ RAKİP DORTMUND"
Futbol kültürü olan 3 ülke İngiltere, Almanya ve Belçika takımlarıyla mücadele edeceklerini de belirten Başkan Aysal, "Grubumuzdaki en güçlü rakip Borrussia Dortmund gözüküyor. Arsenal de geçmişi ve başarılarıyla çok önemli bir rakip. Anderlecht ise geçtiğimiz senelere göre çok daha farklı, çok daha güçlüler. Bence oldukça zor bir yarışma olacak ama yarışmanın zorluğu bir yerde seyirinde zevkini arttırıyor." şeklinde konuştu.

Takım olarak eksiklerine dikkat çeken Başkan Aysal, "Açık söylemek gerekirse eksiklerimiz var. Son günlerde eksiklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Bundan sonrası hocamıza ve oyuncularımıza kalmış olacak. Geç form tutmak bazen faydalı da olabiliyor. Galatasaray bu sene seyircimize, güzel maçlar seyrettirecek. Hiçbir şekilde rakiplerimizden daha zayıf olduğumuzu söyleyemem. Aşağı-yukarı eşit güçler rekabet edecek." ifadelerini kullandı.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı