« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Umutsuzluk vardı"

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un futbol şube sorumlusu Ali Kemal Gedikli, “Biz Samsunspor'uz, her zaman en iyi hedeflere doğru ilerlemek durumundayız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gedikli, Nuri Asan Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, 3 hafta içinde 5 puan topladıklarını belirtti.

Başlangıçtaki hedefleriyle toplanan puanların örtüştüğünü dile getiren Gedikli, “Herkesin beklentilerinin üstünde sonuçlar aldık. Ciddi anlamda bir umutsuzluk vardı, biz göreve gelmeden önce, ancak kısa sürede oluşturduğumuz kadro ve taraftarlarımızın desteğiyle takımımız güzel bir reaksiyon verdi. Aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Bu konuda taraftarlarımıza da çok ihtiyacımız var” diye konuştu.

Beklentilerin üzerindeki puanların kendisini endişelendirdiğine dikkati çeken Gedikli, şöyle devam etti: “Beklenen puanların üzerinde toplanması, hedeflerin yükseltilmesi anlamına gelir. Bu konuda küçük de olsa bir endişe taşıyorum. Yeni kurulmuş bir takımız, kısa sürede oluşan bu havanın beklentileri yüksek noktaya çekerek arızalara sebebiyet vermesinden endişe duyuyorum. Ama biz Samsunspor'uz, her zaman en iyi hedeflere doğru ilerlemek durumundayız.”

Hafta sona sahalarında Boluspor ile karşılaşacaklarını bildiren Gedikli, bu maçta takımın en büyük gücünün taraftarları olacağını vurgulayarak, “Oyuncularımıza ve teknik ekibimize çok güveniyoruz. Taraftarlarımız da bu maçta bizi yalnız bırakmayıp 90 dakika desteklerse sahadan iyi bir sonuçla ayrılacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Gedikli, Ziraat Türkiye Kupası ikinci turunda Sivas 4 Eylül Belediyespor ile eşleştiklerini anımsatarak, kağıt üzerinde avantajlı bir kura çektiklerini ancak hiçbir maçın oynanmadan kazanılmayacağını kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler