« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Umut Denizlispor'un ekmeği

Denizlispor, Turkcell Süper Lig'in ilk yarısını 7 puanla son sırada tamamlarken, Başkan Ali İpek, ligde kalacaklarını iddia etti.

Ferah IŞIK / DENİZLİ (DHA)
SON GÜNCELLEME

Üç puanlı sistemde rakipleriyle puan farkını 6-7 haftada kapatabileceklerini öne süren Başkan İpek, "Kimse bize düştü gözüyle bakmasın. Zoru başarıp, mucizevi bir şekilde ligde kalacağız. Bunu herkes görecek" dedi.

Mevcut tablonun tek sorumlusunun kendisi olduğunu dile getiren Başkan İpek, "Yönetim, sezon başında teknik direktör ve transfer konularında bana yetki verdi. Ekonomik tasarruf yapalım derken hata yaptık. Artık geçmişi konuşmak yarar getirmez. Biz geleceğe bakıyoruz. Denizli tek yumruk haline gelip bu takımı kurtaracak. Ara transfer döneminde çok önemli takviyeler yapacağız. İkinci yarıda bu takım en az 30-31 puan alır ve ligde kalır. Şu anki durumumuz iç açıcı değil ama umutsuz da değiliz" diye konuştu.

Beşiktaş'tan Yusuf Şimşek'i resmen istediklerini sözlerine ekleyen Ali İpek, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in bu konudaki kararı Teknik Direktör Mustafa Denizli'ye bıraktığını hatırlatarak şunları söyledi: "Mustafa Denizli, Yusuf'un kiraya verilip verilmeyeceğini henüz açıklamadı. Yusuf'un bu takıma ve kente coşku, heyecan getireceğini biliyoruz. Mustafa Denizli'den haber bekliyoruz."

Bu arada, Denizlispor yönetim kurulu yarın toplanarak genel bir değerlendirme yapacak. Bu toplantıda, yönetim kurulu üyelerinden ara transfer için ekonomik destek istenecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz