Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Umut Bulut gazetecilerden kaçtı

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Umut Bulut, boşanma davası için geldiği Trabzon Adliyesi'e mutfak kapısından girip, dava sonrasında mahkum kapısından çıkarak gazetecilere görüntü vermemeye çalıştı.

Osman ŞİŞKO/TRABZON DHA
SON GÜNCELLEME

Trabzonsporlu futbolcu Umut Bulut ile eşi Esma Bulut arasındaki boşanma davasına bugün Trabzon Aile Mahkemesi'nde devam edildi. Esma Bulut'un avukatı Selma Aslan'ın İstanbul'dan gecikmeli gelmesi nedeniyle 2.5 saat geç başlayan duruşmaya katılmak üzere adliye binasına gelen Umut Bulut, gazetecilere görüntü vermemek için mutfak kapısından girdi. Umut Bulut ayrıca, eşiyle koridorda karşılaşmak istemediği için duruşma saatini de mahkeme kaleminde bekledi. Duruşmada Umut Bulut'un avukatının dosyaya yeni deliller sunması üzerine mahkeme başkanı karşı tarafa delilerin incelenmesi için süre vererek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi. Esma Bulut'un avukat Selma Aslan, karar çıkmadığını ve duruşmanın ertelendiğini söyledi.

Esma Bulut duruşma sonrasında adliyenin ön kapısından çıkarken, Umut Bulut yine gazetecilerle köşe kapmaca oynadı. Mahkum kapısının önüne yanaştırılan bir arabaya, bir arkadaşının arkasına saklanarak binen Umut, hızla uzaklaştı.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler