« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Umuda yolculuk

12 Dev Adam, Avrupa Şampiyonası için dün özel uçakla S.Karadağ’a gitti. Tanjevic, ‘Form düzeyimiz %90’larda, maç günü %100’e çıkacak’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
A Milli Erkek Basketbol Takımımız 34. Avrupa Şampiyonası için dün özel uçakla Sırbistan&Karadağ’’ın Podgorica kentine gitti. 1.5 saatlik yolculuktan sonra kente varan milli takım kafilesi, şehir merkezine 70 kilometre uzaklıktaki oteline geçerek dinlenmeye çekildi. Şampiyonada ilk maçını yarın Litvanya ile yapacak olan 12 Dev Adam’ın koçu Bogdan Tanjevic yaptığı açıklamada, ‘Çok sayıda maç yaptık, uzun bir kamp dönemi geçirdik, şu anda form düzeyimiz yüzde 90’larda, maç günü bu yüzde 100’e çıkacak’ dedi.

Tanjevic, Türkiye’nin artık bir takım olduğunu tek handikapının maç başlamadan oyuncuların ‘Kazandık’ demeleri olacağını kaydetti. Milli Takımlar Genel Menajeri Doğan Hakyemez, ise ‘İlk defa hedefe giderken çok huzurluyuz. Takımımız çok iyi durumda. Rakiplerimiz de bizimle aynı seviyede. Şansımız iyi giderse bu gruptan birinci çıkarız. Tek hedefimiz Dünya Şampiyonası’na katılabilecek dereceyi elde etmek’ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz