Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ümraniye'de gıda deposunda yangın

  AA
  19.04.2016 - 20:55 | Son Güncelleme:

  Dudullu Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan bir markete ait depoda yangın çıktı. Yaklaşık 3 bin metrekarelik alana yayılan yangına havadan ve karadan müdahale edildi. Yangın itfaiyenin 5 saatlik çalışması sonucunda söndürülürken alanda soğutma çalışmaları devam ediyor.

  Yangın, NATO Yolu Caddesi'nde bulunan bir markete ait depoda meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın, kısa sürede deponun 3 bin metrekarelik alanına yayıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen çok sayıda itfaiye ekibi alevlere müdahale etmeye başladı.

  AVRUPA YAKASI'NDAN İTFAİYE GELDİ
  Anadolu Yakası'nda bulunan tüm istasyonlardaki itfaiye araçlarının sevk edildiği yangın bir türlü kontrol altına alınamadı. Daha sonra Avrupa Yakası'nda bulunan istasyonlardan da itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Yangın helikopterleri ise yangına havadan müdahale etti.

  Ümraniyede gıda deposunda yangın

  YAYILMASI ÖNLENDİ
  İtfaiye erleri, yanan deponun yan tarafında bulunan başka bir fabrikanın gaz depolarına alevlerin sıçramasını engellemek için büyük çaba sarfetti. Tedbir amacıyla gaz depolarının vanaları kapatıldı. Polis deponun bulunduğu caddeyi trafiğe kapatırken, sağlık ekipleri de muhtemel bir olumsuzluğa karşı olay yerinde hazır bulundu.

  YANGIN 5 SAATTE SÖNDÜRÜLDÜ
  Yangın itfaiyenin 5 saatlik çalışması sonucunda söndürülürken alanda soğutma çalışmaları devam ediyor.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı