« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ümraniye’yi saran korku

Beşiktaş’ın yabancı futbolcuları aralarında, “Sezon sonu bu takımdan acaba hangimiz gönderileceğiz” diye konuşmaya başladı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ın aldığı başarısız sonuçlar, yabancı futbolcuların da takımdaki geleceklerini sorgulamalarına yol açtı. Başta Almeida olmak üzere, Simao, Aurelio ve Bobo gibi yıldızlar, aralarında sezon sonu kimin gönderileceği konusunda yorumlar yaparken, kara listede kendilerinin de bulunabileceğini söylediler. Lejyonerler, ancak Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmaları halinde takımda kalma olasılıklarını yükselteceklerini konuşmaya başladılar.

Özellikle Simao, Atletico Madrid’de kaptanlığı bırakarak, büyük umutlarla Beşiktaş’a geldiğini söylerken “Benim şanssızlığımdan mıdır nedir, kara bulutlar üzerimizde dolaşıyor. Futbolcu şansı demek ki bu. Ben de gönderilecekler arasında mıyım?” diyerek İbrahim Toraman ile dertleşti. Yabancıların bu düşüncelerinden haberdar olan futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ise, “Artık yeter. Bunları düşünmeyin. Kimin gidip kimin kalacağını sezon sonuna kadar göstereceğiniz performans ortaya koyacak” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler