« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ümitler top başı yaptı

FRANSA'nın Toulon kentinde 20-29 Mayıs tarihleri arasındaki turnuva için İzmir'de kampa giren Ümit Milli Takım, ilk antrenmanını Altay Kulübü'nün Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri'nde gerçekleştirdi.

Ulaş SAĞ / İZMİR,15(DHA)
SON GÜNCELLEME

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Ümit Davala, çok prestijli bir turnuvaya katılacaklarını belirterek, “Avrupa'da (A) Milli Takımlar arasındaki organizasyonlar kadar ilgi gören bir turnuvaya gidiyoruz. Bu prestijli organizasyonda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” dedi.

Davala, Fatih Terim yönetiminde 2008 Avrupa Şampiyonası'na katılacak (A) Milli Takım'ın da başarılı olacağına sonsuz inandığını ekleyerek, “Türkiye kadro itibariyle en iyi ekiplerden birisi. Büyük bir şanssızlık yaşamazsak, ay-yıldızlı ekibimizin halkımızı yine sevindireceğini düşünüyorum” dedi.

Ay-yıldızlı ekipte, Konyaspor'la oynanan lig maçında diz kapağı kırılan Galatasaraylı Uğur Uçar da kadroda bulunuyor. Rehabilitasyon sürecini sürdüren genç futbolcu, fizyoterapist gözetiminde düz koşu yapıyor. Davala'nın, ağır sakatlık geçiren Uğur'a moral desteği vermek için kadroya aldığı öğrenildi. Belçika'nın Genk takımından gelen kaleci Uğur Bolat'ın da sol elinde sakatlığı bulunduğu ve turnuvada oynayamayacağı açıklandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler