« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ümit'i Beşiktaş kaptı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Asbaşkan Ahmet Hamoğlu, Fenerbahçe ile daha önce prensipte anlaşan Denizlisporlu futbolcunun transferini kesinleştirdi. Hamoğlu yine sarı lacivertli kulüple söz kesen Yusuf için de Denizlispor Başkanı'na teklif yaptı.

Sürpriz operasyon

Beşiktaş transferde, F.Bahçe'ye unutamayacağı bir çalım attı. Siyah beyazlılar, ezeli rakiplerinin daha önce anlaşma yaptığı Denizlisporlu Ümit'i sürpriz bir operasyonla renklerine bağladılar. Ümit'in transferini gerçekleştiren Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu, yine F.Bahçe'nin daha önceden söz kestiği Yusuf'a da talip olduklarını söyledi.

Hamoğlu-Urhan zirvesi

Ahmet Hamoğlu dün, Bodrum'dan özel uçağıyla Denizli'ye giderek, Denizlispor Başkanı Selami Urhan ile masaya oturdu. Yaklaşık 3.5 saat süren görüşmenin ardından bir açıklama yapan Hamoğlu, ‘‘Denizli'ye Ümit ve Yusuf için geldim. Ancak Sayın Selami Urhan, Yusuf için F.Bahçe'ye daha önceden söz verdiklerini söyledi. Ümit konusunda kesin anlaşma sağladık’’ dedi.

Fatih, Ümit ve İbrahim

Hamoğlu, Yusuf'un F.Bahçe'ye transferinde pürüz çıktığı taktirde bu futbolcuyu da renklerine bağlayacaklarını sözlerine ekledi. Selami Urhan ise, ‘‘Ümit'in, Beşiktaş'ta başarılı olacağına inanıyorum’’ diye konuştu. Beşiktaş Transfer Komitesi yarın da G.Saraylı Fatih, Ümit ve G.Antepsporlu İbrahim ile masaya oturacak. Ferah IŞIK


Bunları da Beğenebilirsiniz