« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ümit:Penaltıyı kaçıracağım içime doğmuştu

Arnavutluk'un KS Vllaznia Işkodra takımıyla dün akşam oynadıkları Şampiyonlar Ligi ön eleme maçında penaltı kaçıran Galatasaraylı Ümit Davala, "Penaltıyı kaçıracağım sanki içime doğmuştu" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"www.umitdavala.com" adlı kendi internet sitesinde bir açıklama yapan Ümit, futbolcular arasında ''Eğer kendi yaptığın penaltıyı atarsan, kaçırırsın'' biçiminde bir batıl inanç bulunduğunu belirterek, ''Nitekim topu penaltı noktasına koyduğumda bu aklıma geldi. Bir an tereddüt ettim ve sonra (ne olursa olsun) deyip topa vurdum. Ama adeta ayağım tutuldu ve sonuçta bu penaltıyı kaçırdım. Zaten eğer benim kaçırdığım penaltı golle sonuçlanmış olsaydı, skor çok daha farklı olurdu'' diye konuştu.

Ümit, deplasmanda yapacakları rövanş maçında daha farklı bir sonuç elde edeceklerini iddia ederek, "Bizim ve rakibimizin kalitesi ortada. Rakibimizin bizi eleyebilmesi için, üzerimize gelmesi gerekiyor. Üzerimize gelince de buradaki gibi duvar defans yapamayacaklar. Böylelikle sanırım daha kolay gol fırsatı bulacağız." dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler