« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ümit Kayıhan: 3 puan için üzgünüz

Bank Asya 1. Lig'de deplasmanda Karşıyaka'ya 1-0 kaybeden Çaykur Rizespor'da, teknik direktör Ümit Kayıhan, kaybedilen üç puan için üzgün olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kayıhan, saha şartlarının çok zor olduğunu belirterek, “Ağır zeminde futbol oynamak çok zor. Oynamayı bırakın, ayakta durmak bile zor. Ancak maçın büyük bölümünde oyunun kontrolü ve üstünlüğü takımımızdaydı. Üstün olduğumuz dakikalarda girdiğimiz gol pozisyonlarını değerlendiremedik” dedi.

Son dakikalarda futbol oynamanın çok daha zorlaştığını ifade eden Kayıhan, “Şanssız bir gol yedik. Karşıyaka deplasmanında kaybedilen üç puan için üzgünüz” diye konuştu.

Kayıhan, Karşıyaka deplasmanında maçı kaybettikleri, ancak futbolcuların performansından son derece memnun olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:
“Haftalar geçtikçe performansımızın arttığını görmek sevindirici. Çok tecrübeli futbolculardan oluşan bir kadromuz var. Haftalar geçtikçe çok daha iyi olacağız. Bu ligde her hafta çok şey değişiyor. Liderlik iddiamız devam ediyor. Futbol olarak bu yükü kaldırabileceğimizi Karşıyaka maçıyla gördük.”

Bunları da Beğenebilirsiniz