GeriFutbol Ümit Karan'ın MR'ı çekilecek
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ümit Karan'ın MR'ı çekilecek

Ümit Karan'ın MR'ı çekilecek
refid:10081233 ilişkili resim dosyası

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de gelecek hafta lider Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde basın ve taraftara kapalı olarak yapılan günün ilk antrenmanında sarı-kırmızılı futbolcuların, kalecilerin de katılımıyla teknik bir çalışma gerçekleştirip, ardından şut çalışması yaptıkları bildirildi.

Dün akşam yapılan antrenmanda sol ayak bileğine darbe alan Ümit Karan'ın bu sabah yapılan tedavisinin ardından antrenör Cevat Güler yönetiminde salonda özel bir antrenman programı doğrultusunda çalıştığı ve bugün kontrol amaçlı MR'ının çekileceği duyuruldu.

Sakatlığı bulunan futbolculardan Ferdi Elmas'ın tedavisinin ardından antrenör Cevat Güler yönetiminde sahada takımdan ayrı özel bir antrenman programı doğrultusunda çalıştığı, gribal enfeksiyon geçiren Aykut Erçetin'in ise sahada takımdan ayrı bir çalışma yaptığı açıklandı.

Sağlık merkezinde sürdürülen tedavilerinin ardından Mehmet Topal, Uğur Uçar, Orkun Usak, Emre Güngör ve Murat Akça'nın da salonda sağlık ekibi eşliğinde takımdan ayrı çalıştığı ifade edildi.

Milli takım kamplarına çağrılan oyuncuların dışında, Tobias Linderoth, Harry Kewell ve Shabani Nonda'nın antrenmana izinli olarak katılmadıkları, Serkan Çalık ve Barış Özbek'in ise ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmalarının sürdüğü belirtildi.

Galatasaray, hazırlıklarını akşam yapacağı günün ikinci çalışmasıyla sürdürecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle