« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ümit Karan ikinci yarıdan umutlu

Eskişehirspor'un bu sezon Galatasaray'dan transfer ettiği golcü futbolcusu Ümit Karan, ligin ikinci yarısında takımın daha iyi olacağını söyledi.

Haber: Hakan TÜRKTAN - ESKİŞEHİR, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Sakatlığı nedeniyle sezonun ilk yarısını kapatan Ümit Karan, yakında iyileşeceğini belirtti. Takım arkadaşlarını yalnız bırakmanın üzüntüsünü yaşadığını ifade eden Ümit Karan, ligin ikinci yarısında kendisiyle birlikte diğer arkadaşlarının da sakatlıktan kurtulacaklarını kaydetti. Karan şöyle konuştu:

"Şu anda tedavim devam ediyor. Yavaş yavaş düz koşulara başlayacağım. Ama henüz istediğim seviyede değilim. İnşallah ikinci yarının başından itibaren iyi hale gelmiş olacağım. Futbolcular için en üzücü olay sakatlıktır. Düşmanımızın başına gelmesini istemeyiz. Sakat kaldığımız zaman futbolu özlüyoruz. Atmosferi, seyirciyi özlüyorsun, takımın yanında olamıyorsun. İkinci yarı en iyi şekilde yeşil sahalara döneceğim. Takımda önemli oyuncular sakatlandı. Bu durumda oynamayan arkadaşlarımızın eline forma şansı geçiyor. Bizlerin yerine oynayan arkadaşlarımız da şu ana kadar çok iyi performans gösterdiler. Sivasspor maçına baktığımız zaman zor şartlarda oynamak kolay değildi. Biz o arkadaşlarımıza ancak dışarıdan destek verebiliyoruz. Bu onlar için büyük bir fırsat. Eskişehirspor forması giymek herkese nasip olmaz. Biz sezona iyi başladık. Başladığımız gibi devam edebilseydik, şu anda çok daha iyi yerlerde olabilirdik. Ligin ikinci yarısı çok daha iyi olacağız."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler