Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ümit: Futbol hatalar oyunu

Fenerahçe'nin genç liberosu, ‘‘Bireysel hatalara artık son vermeliyiz. Biz gereken dersi aldık’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

DERS ALMALIYIZ

 Fenerbahçe'nin genç liberosu Ümit Özat, defansta bireysel hatalar yapıldığına dikkat çekerek, ‘‘Futbol hatalar ve kollektif bir oyundur. Savunma da hücum da top yekün olur. Zaman zaman bireysel hatalar da oluyor. Ders almaya çalışıyoruz. Bunu en aza indirgemeye çalışıyoruz’’ dedi.

Açıklar oluyor

 Futbolcuların sahada oyun içinde anlık karar vermesi gerektiğine işaret eden Ümit, ‘‘O an ne yapmamız gerektiğine inanıyorsak, onu yapıyoruz. Rakip sahada çoğalmak yararlı oluyor. Ama bunu yaparken, zaman zaman defansta açıklar veriyoruz. Bu da bizim için büyük sıkıntı yaratıyor. Bunu açığımızı da bir an öncedüzeltmeliyiz’’ diye konuştu.

Revivo'dan iyi haber

FENERBAHÇE'nin İsrailli yıldızı Haim Revivo'dan sevindirici haber. Revivo’nun dün çekilen MR'ı sonucunda ciddi bir sakatlığı olmadığı ortaya çıktı. Acıbadem Hastanesi'nde öğleden sonra MR çektiren Revivo, daha sonra sarı lacivertlilerin akşam idmanına katıldı. İsrailli futbolcu,  sakatlığı geçen Johnson ile birlikte düz koşu yaptı. İki futbolcunun da cuma günkü Kocaelispor maçında oynayabileceği bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler