« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ümit Fener'e doğru

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Birliği Kulübü milli liberoyu 5 milyon dolara satmayı kabul etti

Başkent ekibinin Başkanı İlhan Cavcav, Ümit Özat'a karşılık Johnson artı para öneren sarı lacivertlilere, ‘‘Takas değil para istiyoruz’’ cevabını verdi. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım onayladığı taktirde bu transfer gerçekleşecek.

SATIŞA ONAY ÇIKTI

Fenerbahçe sonunda muradına erdi... Sarı lacivertlilerin ısrarla istediği Gençlerbirliği'nin liberosu Ümit Özat'ın transferine Başkent ekibinden onay çıktı. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, 5 milyon dolar karşılığında milli liberoyu Fenerbahçe'ye vereceklerini açıkladı.

ÖZDEMİR-CAVCAV GÖRÜŞTÜ

Siirt maçından sonra İlhan Cavcav'ı arayan Fenerbahçe yöneticilerinden Nihat Özdemir, Ümit Özat'a karşılık Johnson ve bir miktar para önerdi. Bu teklifi önceki akşam yapılan yönetim toplantısında gündeme getiren Cavcav, büyük tartışmalara rağmen Ümit Özat'ın satışı konusunda yetki aldı.

SON SÖZ YILDIRIM'IN

Dün sabah Fenerbahçe yönetimiyle pazarlık masasına oturan Cavcav, Johnson'un kendilerine yaramayacağını belirterek Ümit Özat için 5 milyon dolar istedi. Cavcav'ın bu isteğini olumlu bulan Özdemir, ‘‘Başkanımız Aziz Yıldırım, 'evet' derse bu iş olur’’ yanıtını aldı. Yıldırım onayladığı taktirde Ümit Özat, hafta sonuna kadar imzayı atacak ve Beşiktaş maçında forma giyebilecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler