Ege Haberleri

EGE

  Ümit Besen amatör kulüplere destek gecesinde sahne aldı

  Ekrem Çağlar /SALİHLİ
  06.12.2014 - 14:20 | Son Güncelleme: 06.12.2014 - 14:22

  MANİSA'nın Salihli İlçesi'nde amatör spor kulüpleri yararına düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde ünlü şarkıcı Ümit Besen sahne aldı.

  Salihli Belediyespor tarafından ilçedeki amatör spor kulüplerine gelir sağlamak amacıyla düzenlenen birlik ve beraberlik yemeği, Bizim Ev Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Biletleri günler öncesinden tükenen programa Belediye Başkan Yardımcısı Yalım Şenkaya, Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Özbaş, yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

  Ümit Besen amatör kulüplere destek gecesinde sahne aldı

  Gecede konuşan Salihli Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Murat Erim, "Salihli Belediye Spor Kulübü tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesine katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu akşam burada bulunmamızdaki katkılarından dolayı hiçbir desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Zeki Kayda'ya da teşekkür ediyorum. Amacımız Salihli'de amatör sporun gelişmesi, amatör spor kulüplerine destek sağlamak. Bu doğrultuda artık belirli aralıklarla bu tür programlara imza atacağız" dedi.

  Ümit Besen amatör kulüplere destek gecesinde sahne aldı

  Programın açılış konuşmasından sonra Ümit Besen sahne aldı. İki saat boyunca sahnede kalan Besen, sevilen şarkılarını Salihlili hayranları için söyledi. Şarkılara eşlik eden hayranları doyasıya eğlendi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı