Gündem Haberleri

  Ümit Akbulut kimdir?

  Hürriyet Haber
  15.05.2017 - 16:08 | Son Güncelleme:

  Fenerbahçeli futbolcu Van Der Wiel'in, Ümit Akbulut tarafından dolandırıldığını iddia etmesi üzerine, Ümit Akbulut merak edilen isimlerin başında yer almaya başladı. Peki Ümit Akbulut kimdir?

  Van Der Wiel'in suçladığı menajer Ümit Akbulut, sosyal medyada Melo, Drogba, Colin Kazım gibi isimlerin menajeri olarak biliniyor.

  Spor ve sanat dünyasından ünlü isimlerle çekilen fotoğraflarıyla tanınan Ümit Akbulut, Habertürk'e verdiği bir röportajda, "Almanya’da doğup büyüdüm. 1 ablam var. 16 yaşımda Amerika’ya gittim. 4 sene kolej basketbolu oynadım. Ardından İstanbul’a geri dönmeye karar verdim. 6 yıldır da İstanbul’da yaşıyorum. Annem ünlü bir deri şirketinde çalışıyordu. 2008 yılında babamla ayrıldılar ve annem Türkiye’ye geri döndü. Ardından ben de İstanbul’da yaşamaya başladım" diyor. 

  Akbulut, "Türkiye’de 200’e yakın organizasyon yaptım. Şirketler bana geliyor ve bir ünlü ismi Türkiye’ye getirmemi istiyorlar. İlk önce menajerlikle başladım. Ardından organizatörlük oluştu" diye konuşmuş. 

  Akbulut söz konusu röportajda, şanslı bir adam olduğunu belirterek "2 defa milli piyango kazandım. 2011’de 11 trilyon, 2013’te 2 trilyon bu sene de 100 bin TL kazandım ama o bir şey değil… Şimdiye kadar  200’e yakın organizasyon yapmışımdır. Türkiye’den Nur Yerlitaş’ın, Ece Erken’in menajerliğini yapıyorum. Bülent Ersoy’la beraber çalışıyoruz. Aslında ben herkesle iyiyim ama Türkiye piyasasına fazla girmiyorum" ifadelerini kullanmış.  

  Van Der Wielden dolandırıldım iddiasıVan Der Wiel'den dolandırıldım iddiası

  Etiketler: fenerbahçe , futbolcu
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı