Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Umarım karar hayırlı olur"

Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, voleybolda yabancı oyuncu sınırlamasında uygulanması kesinleşen 2+1 kararının hayırlı olmasını dileyerek, “Umarım bunu getirenler haklı çıkarlar” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Acıbadem Kadın Voleybol Takımı ile başarılı bir sezon geçiren ve yaptığı açıklamalarla yabancı oyuncu sayısının 2+1'e çekilmesiyle ilgili olumsuz tavrını sık sık dile getiren Aydınlar,  yurt dışında olduğunu ve konuyla ilgili ayrıntıları Türkiye'ye döndükten sonra kulüp yönetimiyle görüşeceğini söyledi.

Aydınlar, “Bu gelişmelerin ardından sponsorluktan çekilmeyi düşünür müsünüz?” sorusuna karşılık, “Önümüzdeki hafta kulüp yönetimiyle toplanıp ne yapacağımıza karar vereceğiz” dedi.

Mehmet Ali Aydınlar, “Daha önce yapmış olduğunuz (bu uygulama ben yaptım oldu zihniyetidir) açıklamasına karşılık Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, bu konunun sizin de yer aldığınız bir toplantıda konuşulduğunu ve kulüplerin bu uygulamadan haberdar olduğu yönünde beyanlarda bulundu. Bu konuda neler söyleyebilirsiniz?” sorusunu ise “Kesinlikle böyle bir şey yok. Sadece 3 yabancı konusu konuşuldu, 2+1 dile getirilmedi” diye yanıtladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz