« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ulusoy: Terim'le devam edeceğimize inanıyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İsviçre'de yapılan Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu kura çekimi sonrası UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ile birlikte İstanbul'a dönen Haluk Ulusoy, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, teknik direktör konusunda net bir tavırlarının olmadığını ifade ederek, “Bu, yönetim kurulunda arkadaşlarla vereceğimiz bir karar. Önyargılı değiliz. Fatih Terim ile aramızda bir sorun olacağını zannetmiyorum. Kendisi ile şartlarımızı konuşacağız. Ama sorunları aşacağımıza ve yolumuza devam edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Kura çekimi konusunda da soruları yanıtlayan Ulusoy, şunları söyledi:

“Kura çekiminde grubumuzdaki ilk 5 belli olduğunda diğer gruplar da şekillenmişti. Altıncı çekiliş sırasında (C) Grubu için (İnşallah Türkiye olur) demiştim. O oldu. Yedinci takım için çekiliş yapıldığında Yunanistan'ı istedim. Bu da gerçekleşti. İstediğimiz bir grup oldu. Yine de bizim için zor bir yolculuk olacak.”

İsviçre maçı sonrası yaşanan olaylar konusunda ne tür bir ceza bekledikleri yönündeki soruyu ise Haluk Ulusoy, “Bu konuda beklentilerimiz çok, ama bunu söylemek mümkün değil. Çalışmalarımızı yapıyoruz. Sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu konuda Şenes Erzik'e de teşekkür ediyorum” diye yanıtladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler