GeriSpor Ulusoy: Patron Terim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  48
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ulusoy: Patron Terim

Ulusoy: Patron Terim
refid:3866499 ilişkili resim dosyası

Futbol Federasyonu Başkanı, 2.5 saatlik bir toplantı yaptığı Fatih Terim'e "Milli Takım'dan tam yetkili sorumlusun. Çalışmalarına gönül rahatlığı ile devam edebilirsin" diyerek tam destek verdi.

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, dün Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile yaptığı 2.5 saatlik toplantıda deneyimle hocayla yola devam etme kararı aldı. Yönetim olarak yeni dönemde tüm arkadaşlarla birlikte çalışacaklarını ifade eden Ulusoy, Terim'e şunları söyledi: "Bizler 2002 Dünya üçüncülüğü yaşamış bir ekibin yöneticileriyiz. Türk milletinin zafer beklentilerini birlik ve beraberlikle gerçekleştirebiliriz. Kimseye kişisel kırgınlığım yok.

2008 Avrupa Şampiyonası'nda final oynamamız gerekli. Bu nedenle görevini sürdürmeni istiyoruz. Fatih Terim olarak bu ülkeye hizmet etmiş önemli bir teknik adamla çalışmak bizim için onurdur. Aramızda hiçbir sorun göremiyorum. Milli Takım'dan tam yetkili sorumlusun. Çalışmalarına gönül rahatlığı ile devam edebilirsin." Fatih Terim ise, Ulusoy'a desteğinden dolayı teşekkür ederek ekibi ile birlikte görevini sürdürmekten memnun olduğunu söyledi.

'BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ'

Görüşmenin ardından Terim, konuk olduğu bir televizyon programında, bu (dün) gece Haluk Ulusoy'un evinde bir araya geldiklerini ifade ederek, “Çok güzel bir ortamdı. Çok fazla detaya girmedik. Sayın Ulusoy, yüzde 100 beraber çalışmak istediğini söyledi. Ben de teşekkür ettim. Birlikte devam edeceğiz” dedi.

Görüşmenin çok samimi bir ortamda geçtiğini ifade eden Terim, ”Çok candan, çok samimi bir görüşme oldu. (Detayları sonra görüşürüz) dedi” diye konuştu. Terim, “Federasyon başkanı adaylarından Ayhan Bermek'i desteklediniz mi?” sorusu üzerine, “Benim çok önemli dostlarım vardır. Ama ben kimsenin adamı olmadım, kimsenin adamı değilim” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle