« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ulusoy’dan geri sayım

Kendisini destekleyen Kulüpler Birliği ile Taban Birlikleri’ne teşekkür eden Haluk Ulusoy, adaylığını açıklamak için birkaç gün daha bekleyeceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FUTBOL Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy, kendisini aday gösterip destekleyen Kulüpler Birliği Vakfı ve Taban Birlikleri’ne teşekkür etti. Ulusoy, yaptığı yazılı açıklamasında, düzenlediği basın toplantısındaki "Türk futbolunu ileriye götürme" konusundaki talebine cevap veren Kulüpler Birliği’ne ve kulüplerin başkanlarına, kararlara katkıları nedeniyle şükran ve minnetlerini sunarken açıklamalarını özüne uygun yansıtan medyaya da teşekkür etti.

Haluk Ulusoy, bu destekler sonrasında adaylığı konusunda henüz karar vermediğini de belirtirken, "Adaylığıma karar yolculuğunda kilometre taşlarından birini geçtiğimiz bu sonuçları, yaşadığım müddetçe muhafaza edeceğim müstesna ödüller olarak değerlendiriyorum. Son olarak karar aşaması için bir iki beklediğim adımı daha kat etmek arzusundayım. Kararımı bu aşamadan sonra en kısa zamanda kamuoyuna açıklayacağım. Birlikte rahmet, ayrıcalıkta azap vardır!"

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler