ERZURUM HABERLERİ

Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetim Kongresi

IHA
26.02.2015 - 10:09Son Güncelleme :

ULUSLARARASI KATILIMLI TIBBİ TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİM KONGRESİ

IHA

Antalya’da gerçekleşen “ Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zincir Yönetim Kongresi’ne” Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necip Becit, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Şahin Aslan ve Baş eczacı Banu Akın katıldı.
Kongrenin açılış konuşmasında Kamu Hastaneleri ile ilgili olarak genel bir değerlendirmede bulunan Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, Üniversite Hastanelerinin yaşamış oldukları mali sorunlara dikkat çekti.
Başhekim Prof. Dr. Necip Becit, Sosyal Güvenlik Kurumu ve SUT uygulamalarının pratikte oluşturduğu problemler ve çözüm yöntemleri” içerikli ve Prof. Dr. Şahin Aslan ise Türkiye’de ilk olarak kurulan ve hastanemizde hizmet veren “Eczane Otomasyonu ve Birim doz Uygulamaları (Mekatronik ilaç ve stok yönetim sistemi)” başlıklı sunumlarını yaptılar.
Birçok bakanlık temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Ortak Akıl Toplantısında, "Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetim" sürecinde mevcut problemler ve çözüm metotları tartışılarak konuyla ilgili birde ortak bildirge hazırlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetim Kongresi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 10 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetim Kongresi haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:37
 • Guneş
  07:24
 • Öğle
  12:23
 • İkindi
  14:45
 • Akşam
  17:00
 • Yatsı
  18:35
Sayfa Başı