« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Uluslararası ilk ve tek markayız'

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Türkiye'nin uluslararası ilk ve tek markasının Galatasaray olduğunu ifade ederek, "İnşallah, UEFA Avrupa Ligi'nin Hamburg'ta oynanacak finali için sonun başlangıcı yarın Bükreş'te olsun" dedi.

Kadir ÇETİNÇALI / BÜKREŞ (DHA)
SON GÜNCELLEME

Romanya Galatasaraylılar Derneği'nin Bükreş'te düzenlediği geceye Başkan Adnan Polat'ın yanı sıra, Galatasaray'ın eski futbolcusu Popescu ile eski futbolcusu ve teknik direktörü Hagi de katıldı. Gecede, Romanya Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Aykut Akbulut, kürek şubesine iletilmek üzere Adnan Polat'a 10 bin Euro'luk çek ile plaket verdi.

Polat, gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Galatasaray, Türkiye'nin uluslararası ilk ve tek markasıdır. Biz dünyanın neresine gidersek gidelim Galatasaraylıların orada örgütlenmiş olduğunu görüyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor, Galatasaraylılarla, Galatasarayımızla gurur duyuyoruz. Yarın Dinamo Bükreş ile önemli bir maça çıkacağız. UEFA Avrupa Ligi'ndeki 10. maçımızı oynayacağız. Yaptığımız maçların büyük bir kısmını kazandık, maç kaybetmedik. İnşallah UEFA Avrupa Ligi'nin Hamburg'ta oynanacak finali için sonun başlangıcı yarın Bükreş'te olsun."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler