Gündem Haberleri

  Uludağ'da ölümden döndüler

  İHA
  19.01.2015 - 09:35 | Son Güncelleme:

  Uludağ’da piknik yapanların üzerine Karayolları misafirhanesinin çatısından kar kütlesi devrildi. O esnada mangal yapan tatilciler ölümden dönerken, bir kişi yaralandı. Geçtiğimiz ayda da Kartepe'de benzer bir olay yaşanmış ve 7 kişi ölümden dönmüştü.

  KARTEPE’DE İNANILMAZ OLAY

  Kış turizminin gözde mekanlarından Uludağ, hafta sonu günübirlikçi tatilcilerin akınına uğradı. Geldikleri araçlarla yol kenarında mangal yakan vatandaşlar, hem karın hem de güneşin tanı çıkardı. Binlerce kişiyi ağırlayan zirvede, yaşanan bir kaza ise yürekleri ağızlara getirdi. Piknik yapmak için kendilerine karayollarının binasının yanını seçen bir grup, başlarına geleceklerden habersiz eğleniyordu. Tesisin çatısında 1 metreyi geçen kar, güneşin binan altında bulunan kişilerin üzerine düştü.

  ÇUKURCA'DA BUZ SARKITLARI TEHLİKE SAÇIYOR  Son anda karın altında kalmaktan kurtulanlar kendini şanslı sayarken, 1 kişi ise dizlerine kadar karın içinde kaldı. Çevredekilerin yardımı ile çıkarılan tatilcinin keyfi eziyete döndü. Ayaklarında kırıklar olduğu ifade edilen kişi, 112 Acil
  Servis ekipleri tarafından Bursa Devlet Hastanesine kaldırıldı.

  Uludağda ölümden döndüler

  Vatandaşlar, ısınan havayla birlikte çatılardaki karların tehlike saçtığına dikkat çekti.

  Uludağda ölümden döndüler

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı