BURSA HABERLERİ

Uludağ Üniversitesi Yeni Stratejisini Belirliyor

IHA
23.10.2015 - 09:23Son Güncelleme :

TOPLANTIYA REKTÖR PROF. DR. YUSUF ULCAY DA KATILDI.

IHA

Uludağ Üniversitesi, kurumu gelecek hedeflerine taşıyacak ve 2017-2021 yıllarını kapsayan stratejik planının hazırlıklarına başladı.
UÜ Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı ile stratejik plan danışmanları Prof. Dr. Özhan Çetinkaya ve Doç. Dr. Tolga Demirbaş’ın da hazır bulunduğu toplantıya Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay ve rektör yardımcıları da katıldı. Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay toplantıda yaptığı konuşmada, 2017-2021 dönemi üniversite stratejik planının ’3. nesil üniversite’ hedefine uygun ve katılımcı bir anlayış ile hazırlanacağını vurguladı. Stratejik planlama aracılığı ile Uludağ Üniversitesi’nin önceliklerinin ortaya konacağını ve böylece nelere yatırım yapılması gerektiğini belirleyeceklerini kaydeden Ulcay, “2017-2021 dönemi stratejik plan hazırlık çalışmalarını yaparken başarımızı en fazla etkileyecek stratejik önemdeki tercihlerimizi belirleyeceğiz. Hangi tercihleri yaparsak gelecek yıllarda üniversitemizi daha fazla güçlendirmiş oluruz sorusuna cevap vereceğiz” açıklamasını yaptı.
Toplantıda, Stratejik Planlama Müdürü Kamuran Üstün de, ’2017-2021 stratejik plan hazırlık çalışmaları yol haritası’ başlıklı bir sunum yaptı. Uludağ Üniversitesi yönetimi stratejik plan sürecinde, kurumun misyonu, vizyonu ve değerler bildiriminin belirlenmesine ilişkin olarak akademik ve idari birimlerle de toplanarak stratejik planını tartıştı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Uludağ Üniversitesi Yeni Stratejisini Belirliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 09 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uludağ Üniversitesi Yeni Stratejisini Belirliyor haberi güncellenecektir.

  BURSA NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   06:03
  • Guneş
   07:47
  • Öğle
   13:00
  • İkindi
   15:35
  • Akşam
   17:52
  • Yatsı
   19:25
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı