Gündem Haberleri

  Uludağ tıklım tıklım

  Hürriyet Haber
  28.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerindn Uludağ, uzun bayram tatilinin de etkisi ile tatilcilerin akınına uğradı.

  Bayram ve yılbaşı tatilini geçirmek için Uludağ’ı tercih edenler arasında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu da bulunuyor.

  Uludağ’da ayrıca sanatçı İbrahim Tatlıses, Özcan Deniz, Fatih Kısaparmak ile futbol camiasından Galatasaraylı Suat ve Ergün, Fenerbahçe antrenörü Oğuz Çetin de bulunuyor.

  Uludağ’da tatilini geçiren DYP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, oteller bölgesindeki gezintisini görüntüleyen gazetecilerle şakalaştı. "Bu defa beni eşimle yakaladınız" diye espri yapan Genç, eşi Sevim, çocukları Sevil ve Seçkin ile tatil yaptığını söyledi.

  Genç, gazetecilerin sorularını cevaplandırırken de Türkiye’nin dışardan görüntüsünün iyi olmadığını, ancak akıllı bir kamuoyunun Türkiye’yi bu gibi sorunlardan kurtaracağını kaydetti.

  Beyaz cennetteki otellerde konaklayanların yanı sıra Uludağ bugün günübirlikçi tatilcilerin de akınına uğradı. Özel araçlarla Uludağ’a gelen tatilciler zaman zaman trafiğin aksamasına neden oldu. Trafiğin düzenli akışını sağlamak için gayret gösteren Jandarma, hatalı park eden araçları çekici ile uzaklaştırırken, araç sahiplerine 20 milyon lira ceza kesti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı