BURSA HABERLERİ

Uludağ Ekonomi Zirvesi ikinci gün (2)

DHA
26.03.2016 - 12:40Son Güncelleme :
DHA

KADIN DOSTU ŞİRKETLERE ÖDÜL  
Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, ‘Bankacılık ve Reel Sektör’ oturumu öncesi’ 'Kadın Dostu Şirketler'e ödül verildi.
Törende en çok kadın çalışanı olan şirket İş Bankası seçildi. Ödülü İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Senar Akkuş aldı. Kadın çalışan sayısı en fazla olan grup Koç Holding, Kadın yönetici sayısı en fazla olan şirket LC Waikiki oldu. LC Waikiki’nin ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük aldı.
Kadın yönetici sayısı en fazla olan grup Anadolu Grubu seçildi. Kadın çalışan oranı en fazla olan şirket İpekyol oldu. Ödülü İpekyol Şirketi’nin Müdür Yardımcısı Yasemin Avcı aldı.
İpekyol firmasına bir ödül de kadın yönetici oranı en yüksek şirket kategorisinden verildi. Kadın çalışan oranı en fazla olan grup Sun Grubu oldu. Sun Grubu bir ödül de kadın yönetici oranı en yüksek grup kategorisinden aldı. Sun Grubu adına ödülü Sun Grup Genel Müdür Yardımcısı Melis Bekiroğlu aldı. Kadın çalışan sayısını en çok artıran şirket Ekol Lojistik oldu. Ödülü Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul aldı.
Kadın yönetici sayısını en çok artıran şirket ise Limak Yatırım oldu. Limak Yatırım adına ödülü Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir aldı.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Uludağ Ekonomi Zirvesi ikinci gün (2) hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 12 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uludağ Ekonomi Zirvesi ikinci gün (2) haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı