ISPARTA HABERLERİ

Uluborlu'da fotoğraf yarışması

DHA
27.04.2017 - 13:16Son Güncelleme :
DHA

 

Mesut MADAN/ISPARTA, (DHA) - ISPARTA'nın Uluborlu Belediyesi tarafından 'Uluborlu ve Kiraz Çiçekleri' fotoğraf yarışması düzenlendi.
Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Uğur Ünverdi, bölgenin Türkiye'nin önemli kiraz havzalarından biri olduğunu söyledi. Ünverdi, "Tarihi bakımdan bölgede önemli bir yere sahip olan Uluborlu'nun kirazı ile ilgili bir farkındalık oluşturmak amacıyla açılan fotoğraf yarışmamız için amatör, profesyonel tüm fotoğrafçıları şirin ilçemiz Uluborlu'ya bekliyoruz" dedi.
Yarışmaya her fotoğrafçının en fazla 4 eserle katılabileceğini söyleyen Ünverdi, yarışmaya son müracaat tarihinin 12 Mayıs olduğunu, seçici kurulun 17 Mayıs günü toplanıp sonuçların 22 Mayıs günü açıklanacağını kaydetti. Başkan Ünverdi, birinciye 2000 TL, ikinciye 1000 TL, üçüncüye ise 500 TL ödül verileceğini belirtti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Isparta haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Isparta ilinden Uluborlu'da fotoğraf yarışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 13 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uluborlu'da fotoğraf yarışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı