GeriFutbol Ultraslan'dan sert tepki
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  57
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ultraslan'dan sert tepki

Ultraslan'dan sert tepki
refid:16686043 ilişkili resim dosyası

Galatasay'ın taraftar grubu Ultraslan, Colin Kazım'ın sarı-kırmızılı kulüple sözleşme imzalamasının ardından internet yoluyla yayımladğı bir yazıyla bu transfere tepki gösterdi.

İşte Ultraslan'ın internet sitesinin girişindeki tepki yazısı:

"Sevgili Galatasaraylılar

Bilindiği gibi Colin Kazım Fenerbahçe’den Galatasaray’a transfer olmuştur geldiği kulüpteki yaşantısı, davranışları ve kötü imajı ile tanınan ve sık sık  gördüğü kırmızı kartlarla takımını en hayati maçlarda yalnız bırakmayı alışkanlık haline getirmiş bu oyuncunun teknik direktörümüz Georghe Hagi tarafından mutlaka alınmak istenmesi  kendisi hakkındaki olumlu görüşlerimizi zedelemiştir. 

Elbetteki Galatasaray’da transferi teknik direktör ister yönetim hayata geçirir ancak daha kısa bir süre önce disiplinsiz diye kendi evladımız kaptanımız Arda Turan’a bile ceza veren, Misimoviç, Jo, Keita  gibi uluslararası yetenekleri gönderen yönetimimizin bu transferi  gerçekleştirmesine akıl sır erdiremedik. Ne Colin Kazım'ın söz verip "yakında çocuğum olacak ben futbol  oynamak istiyorum” demesi ne de Hagi'ye söz vermesi bu transferin gerçekleşmesini sağlamamalıydı.

Tarihi örnek sporcu ve kaptanlarla dolu olan (Metin Oktay, Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Hakan Şükür) Galatasaray'ımızın bu oyuncuyu transfer etmesi saydığımız tüm kaptanlara da bir haksızlık olduğunu belirtir, ultrAslan olarak herkesi aklı selim davranmaya davet ederiz.

Bugüne kadar olan ağırbaşlı ve soğuk kanlı duruşumuz kimseyi yanıltmasın, bizlere Galatasaray terbiyesi ve duruşunu öğreten tüm büyüklerimize ve yönetimimize bu öğrettiklerini hatırlatır buna da uygun davranmaları gerektiğini belirtiriz.


Anlaşılıyor ki bu işi yapamıyorsunuz..."

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle