« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ülkerspor Moskova'da

Basketbolda ULEB Erkekler Avrupa Ligi'nde, (C) Grubu'ndaki 13. maçında çarşamba günü CSKA Moskova takımıyla yapacağı maç için Rusya'ya giden Ülkerspor, Moskova'ya vardı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ülkerspor Antrenörü Ergin Ataman, CSKA Moskova'yı yenmek istediklerini belirterek, “Çok zor bir deplasman. İlk maçı farklı kaybetmiştik, ancak o güne göre çok iyi durumdayız. Çarşamba günü galibiyet almak için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Bir üst tur için önemli olan maçın gelecek hafta İstanbul'da yapacakları Siena karşılaşması olduğunu ifade eden Ataman, “Burada alacağımız sonuç o kadar da önemli değil. Asıl son maçı kazanmamız lazım” dedi.

Takım kaptanı milli basketbolcu İbrahim Kutluay da geçen hafta İstanbul'da elde ettikleri Partizan galibiyetiyle grupta ilk 5'e kalmak için avantajlı duruma geldiklerini dile getirerek, şöyle konuştu: “CSKA Moskova maçını kazanmak istiyoruz, ancak sakatları olsa da rakibimizin gücünün farkındayız. Bundan daha önemlisi gelecek hafta Siena maçını kazanmamız. CSKA Moskova karşısına çok rahat çıkacağız, kendimize güveniyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz