« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Ülkemizin üzerinde kara bulutlar geziyor"

Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımı'nın NBA patentli oyuncusu Semih Erden, son günlerde terör ve deprem olayları sonucunda hayatını kaybedenler için çok üzgün olduğunu ve böyle günlerde daha çok kenetlenilmesinin gerektiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Semih Erden, Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde yer alan açıklamasında, “Son günlerde ülkemizin üzerinde resmen kara bulutlar geziyor. İlk önce terör olaylarında verdiğimiz şehitler ve sonrasında Van'da yaşanan deprem felaketinde kaybettiğimiz insanlarımız, gerçekten bu olaylar çok üzücü. Bu kötü günlerde daha çok kenetlenmemiz lazım, zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Artık terör olaylarının sonlandırılması gerekiyor, devletimiz bu konuda çözüm üretecektir. Yıllardır terör olaylarında binlerce kardeşimizi kaybettik. Her gün içimiz parçalanıyor. Şehitlerimizin ailelerine sabır diliyorum” diye konuştu.

Van'da yaşanan deprem felaketi hakkında duygularını da dile getiren Semih, “Deprem konusunda artık ülke olarak bilinçlenmemiz lazım. Van'da yaşananlar gerçekten insanı çok üzüyor, haberlerde gördükçe içim parçalanıyor. Allah hepsinin yardımcısı olsun, biz de elimizden geldiğince yardımcı olmalıyız. Gerçekten oradaki kardeşlerimizin yardıma ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz