ÇORUM HABERLERİ

’Ülkemizi Tanıyalım, Kültürümüzü Sevelim’ Projesi Tamamlandı

IHA
28.10.2015 - 16:24Son Güncelleme :

ÇORUM'UN BAYAT İLÇESİ'NDE KAYMAKAMLIK TARAFINDAN DÜZENLENEN 'ÜLKEMİZİ TANIYALIM, KÜLTÜRÜMÜZÜ SEVELİM' İSİMLİ PROJE TAMAMLANDI

IHA

Bayat Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ’Ülkemizi Tanıyalım Kültürümüzü Sevelim’ isimli proje tamamlandı.
Köy okullarında eğitim gören öğrencilere gezi gözlem yoluyla ülke kültürü ve turizm değerleri konusunda toplumsal bilinç kazandırmak ve seyahat kültürü oluşturmak amacıyla yapılan proje kapsamında köy okullarının ortaokul kademesinde öğrenim gören 36 öğrenci Ankara, Çanakkale, Bursa illerini gezerek ülke içinde kültür ve turizm değerleri konusunda toplumsal bilinç kazandı.
Proje Koordinatörü Karabalçık İlkokulu Müdürü Davut Yıldırım, projenin Bayat Kaymakamlığı ile Turizm ve Kültür Bakanlığı Tanıtma Fonu Kurulu Temsilciliği işbirliği ile gerçekleştirildiğini söyleyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden ’Ülkemizi Tanıyalım, Kültürümüzü Sevelim’ Projesi Tamamlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ’Ülkemizi Tanıyalım, Kültürümüzü Sevelim’ Projesi Tamamlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı