MERSİN HABERLERİ

Ulaşım sektöründeki sorunlar tartışıldı

DHA
25.04.2017 - 15:13Son Güncelleme :
DHA


MERSİN Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, ulaşım sektöründe faaliyet sürdüren şoförler, servisçiler ve minibüsçüler esnaf odası başkanlarıyla buluşarak sektördeki sorunlar hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Mersin ESOB hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Talat Dinçer, şoför esnafının sabahın seyrinden akşamın geç vaktine kadar direksiyon başında öğrenci, işçi, memur ve vatandaşlara hizmet verdiğini söyledi. Şoförlerin özellikle Büyükşehir bünyesinde kurulu UKOME Daire Başkanlığı'nda yeteri kadar temsil edilememesinden kaynaklı olarak büyük sıkıntılar yaşadığını belirten Dinçer, ulaşım sektöründe faaliyet gösteren meslek odalarına yeterli sayıda yer verilecek şekilde UKOME yönetmeliğinin değiştirilmesi gerektiğini söyledi.
Ulaşım sektöründeki tüm oda başkanlarının sorun ve beklentilerini birebir dinleyen Dinçer, "Sorun ve sıkıntılarımız nelerse sizlerle bir araya gelip dinleyelim, bilgi sahibi olalım ve çözümü konusunda ilgili ve yetkililerle görüşelim. Sizlerden ricam il ve ilçe ayrı gayrımı yapmadan, ekip ruhu ile hareket ederek ve bir birimizin aleyhine hareket etmeden birlik ve beraberlik içerisinde hareket edelim. Bizler birlik beraberlik içerisinde ortak hareket edersek, sorunlarımızı çok daha kısa sürelerde çözüme kavuştururuz" dedi.

MERSİN, (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Ulaşım sektöründeki sorunlar tartışıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 15 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ulaşım sektöründeki sorunlar tartışıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı