ANTALYA HABERLERİ

Ukrayna'nın gözdesi Konyaaltı

DHA
30.03.2017 - 14:50Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - BATI Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) 23'üncü Ukrayna Turizm Fuarı'nda (UITT) Konyaaltı İlçesi'ni tanıtıyor.

Türkiye'nin 400 metrekarelik bir alanda tanıtım yaptığı fuarda, BATAB standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Fuara katılan Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Baki Alkaçar, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya İl Turizm Müdürü İbrahim Acar ve çok sayıda davetli BATAB standını ziyaret etti.

Yaz tatillerini Antalya'da geçirmek isteyen Ukraynalı ziyaretçiler, Antalya ve Konyaaltı ile ilgili bilgi aldı. BATAB Başkanı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, dünyanın her neresinde olursa olsun, Antalya ve Konyaaltı'nın tanıtımı için bu fuarlara katılmayı sürdüreceklerini söyledi. Başkan Böcek, “2017 yılında turizm sezonun daha iyi geçmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyor. Fuarlarda bölgemizi anlatıyoruz. Konyaaltı, Türkiye'nin en önemli turizm kentlerinden biridir. Yaz ve kış turizminde tatilcilerimizi ağırlamak adına onları bilgilendiriyoruz. Katıldığımız bütün fuarlarda standımız büyük ilgi görüyor" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Ukrayna'nın gözdesi Konyaaltı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 14 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ukrayna'nın gözdesi Konyaaltı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı