Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uğurlar olsun

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Orhan KAYNAR

Öncelikle böylesine yağmurlu bir havada ve dolayısıyla anormal kaygan bir sahada ayakta durabildikleri için her iki ekibi de kutluyorum. Bu tür havalarda golün ne zaman nereden geleceği belli olmaz. Nitekim, Trabzonspor'un İskender'in ayağından kazandığı gol bunun bir örneğiydi. Aynı şekilde Samsunsporlu İsmet'in verdiği karşılık da bunun bir benzeriydi. Burada ilginç olan birçok gol pozisyonunu mükemmel şekilde kurtaran Metin Aktaş'ın İsmet'in vuruşunda kale üçgeninin hayli ileride oluşuydu.

Şunu söylemek isterim; Trabzonspor defansını bu sezon ilk kez bu kadar derli toplu gördüm. Rada defansa mükemmel uyum sağlamış. Haftalardır bozuk olan Ogün niyat eski günlerine dönmüş. Ancak söyledim ya, kaygan bir saha ve top kontrolü çok güç. Üstelik rakip takımda N'gonge gibi bir Arap vardı ki, inanınız Trabzonspor'u bunalttı. Her atağa imzasını o attı.

İsterseniz şöyle özetleyebiliriz. Trabzonspor'un, artık birilerini yolcu etmesi gerekiyor. Bir takım, rakip sahada 1-0'lık skoru yakalayıp da 2-1 mağlup ayrılıyorsa, demek ki, bir yerde arızalar var. Sevgili Yılmaz Vural hiç kusura bakma. Sana tavsiyem, Rada'nın dışında getirdiğin yabancılarla birlikte Trabzon'u biran önce terketmendir. Koskoca Trabzonspor'un geleceğiyle bu kadar alay etmeye kimsenin hakkı yoktur.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler