Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uğur Boral'ın menajeri açıklama yaptı

Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral'ın menajeri Ali Egesel, İspanyol ekibi Osasuna'nın yaptığı transfer teklifiyle ilgili basına yansıyan haberin kaynağının kendisi olmadığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Menajer Ali Egesel, Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde konuyla ilgili bugün yapılan açıklamadaki, “Kiralama teklifi doğrudan reddedilmesine karşın, menajerler vasıtasıyla bugün basına yansıtılan transfer teklifi haberi tamamen asılsızdır” ifadelerine yanıt verdi.
Uğur Boral'ın menajeri olarak, Osasuna ekibinin yaptığı kiralama teklifini Fenerbahçe Kulübü'ne ilettiğini aktaran Egesel, AA'ya yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Teklifi başkan Aziz Yıldırım'la görüştüm. Kiralık olarak oyuncu vermek istemediklerini, ancak transfer ücreti ödeyerek talip olmaları halinde konuşulabileceğini belirttiler. Ben de bu öneriyi Osasuna'ya götürdüm. Daha sonra da farklı bir görüşme olmadı. Basına yansıyan haberin kaynağını ise yazan kişinin açıklaması gerekir. Kaynak ben değilim. Fenerbahçe teklifi kayıtsız ve şartsız reddetmiş değil, kiralamayı reddetmiştir. Basına yansıması konusunda ise bilgim yok.”


Bunları da Beğenebilirsiniz