« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uğur Boral Fener'de

Sarı lacivertli yönetim teknik direktör Christoph Daum’un da istediği genç oyuncu ile kesin olarak anlaştı. Başkent kulübünün Başkanı İlhan Cavcav, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Uğur’un anlaştığını doğruladı.

ÖZGÜR ŞAHİNER
SON GÜNCELLEME

Bonservis bedelsiz

Fenerbahçe, G.Birliği’nin başarılı sol kanat oyuncusu Uğur Boral ile kesin olarak anlaşmaya vardı. Ara transferde sessiz kalan ve önümüzdeki yılın hesaplarını yapan sarı lacivertli yönetim, teknik direktör Daum’un listesinde bulunan Uğur Boral ile sezon sonu için el sıkıştı. Geçtiğimiz yıl ASAŞ’ta kiralık oynayan Uğur’un sezon sonunda sözleşmesi bitiyor.

Büyüklerin gözdesi

Bu sezon üstün performansıyla dikkatleri çeken ve 4 büyüklerin transfer listesinde yeralan 24 yaşındaki Uğur, tercihini F.Bahçe’den yana kullandı. G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav transferi doğrulayarak, "Uğur’un F.Bahçe ile söz kestiğini biliyoruz. Kendisiyle sezon sonuna kadar anlaşmamız var. Artık F.Bahçe formasını giyecek" dedi.

Menajer doğruladı

İkinci yarının ilk haftasında Fenerbahçe’ye karşı forma giyen Uğur’un menajeri Ali Egesel, taraflar arasında hiç bir problem olmadığını ve anlaşmanın kesin olarak sağlandığını bildirdi. Ön protokol imzaladığı iddia edilen genç oyuncu da "imza atmadım" yorumunu yaptı. F.Bahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir de transfer ile ilgili bilgisi olmadığını söyledi.

Sempati duyuyorum

Süratli oyunu, çabukluğu ve sert şutlarıyla dikkat çeken Uğur Boral, çocukluğundan beri F.Bahçe’ye sempati olduğuna işaret ederek, "Böyle bir kulüpte oynamayı çok isterim. Ancak şu anda netleşmiş bir durum yok. Aradaki pürüzler giderildiği takdirde transfer gerçekleşecek. Şu anda G.Birliği’nin oyuncusuyum" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz