« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uğur Boral çok iddialı

Uğur Boral, 23 Ekim Pazar günü Samsunspor ile oynayacakları maçın önemine değindi ve taraftarıyla bütün olan Fenerbahçe'nin kazanamayacağı maçın olmadığını söyledi.

İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

 Takım arkadaşlarının hepsinin bir değer olduğunu belirten Uğur, sahaya çıkan her oyuncunun elinden gelenin en iyisini yapmak için mücadele ettiğini ifade etti.

Uğur Boral, FB TV'ye yaptığı açıklamalarda, Samsunspor ile oynayacakları maça, taraftar desteğinin önemine ve takım içindeki forma rekabetine değindi.

Samsunspor maçı ile ilgli olarak Uğur, "Önemli bir maç. Biz zaten bu sene onurumuz ve gururumuz için sahaya çıkıyoruz. Herkes bunun bilincinde. Zor bir maç. Taraftarıyla bütün olan Fenerbahçe'nin kazanamayacağı bir maç yoktur. Bu maçta da öyle olacak diye düşünüyorum. Takımımız antrenmanlarda çok istekli. Takım arkadaşlarım çok iyi niyetli mücadele ediyor. Bu maçta da sahaya çıktıkları zaman 11 tane bütünleşmiş futbolcu görecek, taraftarlar. Kesinlikle kazanacağımız bir maç diye düşünüyorum. Taraftarlar her zaman göstermiş olduğu bu inanılmaz desteği sürdürürse, hep birlikte zaten her takımı yenecek güçteyiz. Bu maçta da öyle olacak inşallah" dedi.

"HER OYUNCU ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPIYOR, YAPACAKTIR"

Takımdaki forma rekabeti ile ilgili soru üzerine Uğur, "Her oynatılan oyuncu, elinden gelenin en iyisini yapmak için mücadele ediyor. Bence bu takımımızın, takım olma yönündeki önemli bir adımıdır. Takımımız iyi bir takım oldu. Takım olmak önemli bir olay. Her oyuncu forma aldığı zaman elinden gelenin en iyisini yapar, yapacaktır. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

"SONUNDA MUTLU TARAF OLACAĞIZ"

"Takım arkadaşlarımın hepsi bir değerdir" diyen Uğur, "Bu değerler inşallah sonunda mutlu taraf olacaklar. Herkese izlemek istediği iyi futbolu, izlemek istediği iyi mücadeleyi, bu oyuncular gösterir" diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz