« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ufuk: Sözleşmemi uzatmam

Manisaspor yönetiminin sözleşmelerini uzatmadıkları gerekçesiyle kaptan Sezer'le birlikte kadro dışı bıraktığı kaleci Ufuk Ceylan, "Her an göreve hazırım. Ancak mukavelemi uzatmam" dedi.

Evren KASIRGA / MANİSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Alt yapı Koordinatörü Mümin Özkasap gözetiminde takımdan ayrı çalışmalarını sürdüren genç kaleci, sorunun bir an önce çözülmesini beklediklerini belirterek şunları söyledi:

"Sezer'le birlikte takımın Süper Lig'e çıkmasında önemli bir rol üstlendik. Görevimizi kusursuz yapmaya çalıştık. Bu arada performansımızı beğenen Galatasaray, geçen yıldan bu yana ısrarla bizi reklerine bağlamaya çalışıyor ve bunun için belirli bir rakama kadar da çıktı. Ancak Başkanımız Kenan Yaralı, belirli bir miktarda diretiyor. Sanırım arada az bir fark kaldı. Tek dileğimiz 2 kulübün bir an önce anlaşması ve bu sorunun çözülmesi."

İki futbolcunun sözleşmelerini uzatmasını beklediklerini söyleyen Başkan Kenan Yaralı ise Galatasaray'dan yeni bir teklif gelmediğini açıkladı, "Sezer ve Ufuk'a yaptığımız teklif aynen geçerli. İmza atmaları, hem kulübün, hem de kendi çıkarları için doğru bir hareket" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz