Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ufuk Sarıca'nın tek derdi zaman

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Ufuk Sarıca, temel ihtiyaçlarının zaman ve sabır olduğunu belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Pınar Karşıyaka, 29 Ağustos'ta Aliağa Petkim ile oynadığı hazırlık karşılaşmasını 66-62 kaybettikten sonra, dün Karşıyaka Spor Salonu'nda ağırladığı rakibini 75-56 yendi.

Gelecek hafta kamp çalışması için Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'e gidecek Pınar Karşıyaka, 4 Eylül Salı günü Partizan, bir gün sonra da Kızılyıldız ile iki hazırlık karşılaşması oynayacak.

Yeşil-kırmızılı ekip, 20-22 Eylül'de Ankara'da Fenerbahçe Ülker, KK Buducnost ve TED Kolejliler'in katıldığı hazırlık turnuvasında mücadele edecek.
Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, takımın her geçen gün daha iyi duruma geldiğini belirterek, “Takımın dişleri giderek sivriliyor. Temel ihtiyacımız zaman ve sabır. Her geçen gün üstüne koymamız gerekiyor” dedi.

Öte yandan yeni sezon için bir maskot yarışması düzenleyen basketbol şube yönetimi, yarışmada ilk 3'e girenlere çeşitli hediyeler verileceğini, yarışmaya katılmak isteyenlerin maskot tasarımlarını “info@kskbasket.net” mail adresine gönderebileceklerini bildirdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler