« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ufuk için son 3 gün

Manisaspor'da sözleşmesini uzatmaya yanaşmadığı için kadro dışı bırakılan iki futbolcudan Sezer yönetimin isteğini kabul edip takıma dönerken, kaleci Ufuk ayak diretmeye devam ediyor.

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Yaklaşık bir aydır Altyapı Sorumlusu Mümin Özkasap nezaretinde çalışan Ufuk, kendisine talip olan Galataray ya da Beşiktaş'la üç gün içinde anlaşmadığı taktirde, sezon sonuna kadar hiçbir maçta oynamadan sadece antrenman yapacak.

Bu arada hafta başında takımla birlikte çalışmalara başlayan Sezer'in Fenerbahçe karşılaşmasında ilk 11'de forma giyemeyeceği öğrenildi. Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın, maç ve idman eksiği bulunan genç futbolcuyu müsabakanın akışı içinde ikinci yarıda oyuna alabileceği bildirildi. İstanbul'da kendilerini zor bir doksan dakikanın beklediğini dile getiren Mesut Bakkal, "Takım olarak hem fizik hem de moral olarak iyi durumdayız. Yenilmezliğimizi bu maçta da sürdürmek istiyoruz" dedi.

Siyah-beyazlı ekipte dizindeki sakatlık nedeniyle sezonu kapatan Tufan dışında eksik yok. Cezası sona eren Simpson da takımdaki yerini alabilecek.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz