Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ufuk da sakatlandı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Naumoski şoku

İtalya'da yayınlanan Superbasket dergisi, Fransa maçında sakatlanan Makedon basketbolcu Naumoski'nin durumunun iyi olmadığını, kendisi ile prensipte anlaşan iki İtalyan kulübü B. Traviso ve Pesaro'nun Makedon oyuncudan vazgeçtiklerini yazdı. Dergi Naumoski'nin ‘‘Bu yıl bize hiçbir şey kazandırmadın’’ şeklinde yorum yaparak sırtından formasını alan Efes'e kırgın olduğunu söylediğini aktardı.

Milli Takım'da İbrahim Kutluay ve Mirsad'dan sonra dün akşamki maçta da Ufuk Sarıca sakatlandı ve ilk yarıdan sonra karşılaşmaya devam edemedi.

Bu kadar da olmaz Avrupa Şampiyonası'nda rakipleri ile olduğu kadar şanssızlıkla da mücadele eden A Milli Takımımız, dün akşam da Fransa maçında bir sakat verdi. Mirsad'ın sakatlığı nedeniyle oynayamadığı, İbrahim Kutluay'ın özel dirseklikle mücadele ettiği karşılaşmada Ufuk ilk yarıda sakatlandı.

Devam edemedi Şampiyonaya iyi başlayamayan, ancak özellikle ilk tur maçlarından sonra formunu giderek yüselten Ufuk Sarıca, dün ilk yarıda oyuna girdi. İlk yarının ortalarında bir sakatlık geçiren ve Antrenör Erman Kunter tarafından kenara alınan Ufuk, daha sonra oyuna devam edemedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz