« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ufuk artık Ülkerli

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Basketbolda sezonun en önemli transferlerinden biri dün gerçekleşti. Efes Pilsen'in sembol oyuncularından Ufuk Sarıca, 1.9 milyon dolara Ülkerspor'a geçti.

ÊBasketbolda şampiyonluğu Tofaş'a kaptıran ve kadrosunu güçlendirmek için transfer atağına kalkan Ülkerspor dün de Efes Pilsen'den Ufuk Sarıca'yı renklerine kattı. Turuncu yeşilliler milli oyuncu için Efes Pilsen'e 900 bin dolar bonservis öderken, Ufuk'a da iki yıl için toplam 1 milyon dolar para verecek.

ÊUfuk, ‘‘Beni Ufuk Sarıca yapan Efes Pilsen'dir. Benim de Efes'in başarılarında büyük payım var. Efes'i unutmayacağım’’ diyerek duygularını dile getirdi. Ülkerspor Menajeri Lütfi Arıboğan ise ‘‘Yıllardır Efes Pilsen'in başarısında etkili olan bu oyuncu, Ülkerspor'un gücüne güç katmıştır’’ dedi.

YENİ FORMASINI GİYDİ Efes Pilsen ile adeta özdeşleşen Ufuk Sarıca dün Ülkerspor ile iki yıllık sözleşme imzaladı. Antrenman salonunda turuncu-yeşilli formayı giyen Ufuk, ‘‘Artık Ülker'in başarısı için mücadele edeceğim’’ dedi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler